Bajanie w magicznych dźwiękach 28.08.2022 r.

Bajanie w magicznych dźwiękach 28.08.2022 r.

Dźwiękoterapia przy gongu i misach tybetańskich, zajęcia oddechowe

wstęp wolny

I grupa 14:00 (rodzice i dzieci do lat 10)

II grupa 16:00 (rodzice i dzieci powyżej lat 10)

Rezerwacja miejsc 690 559 979.

 

Dźwiękowe masaże, ćwiczenia z jogi uśmiechu , gimnastyka oddechowa oraz głęboka relaksacja to kolejna propozycja w ramach projektu Buduj swój emocjonalny dobrostan w Muzeum Zabawek i Zabawy. Działania skierowane są do całych rodzin i będą okazją do wspólnego spędzania czasu. Inspiracją będą zabawki dźwiękowe ze zbiorów Muzeum. Spotkanie odbędzie się w formie zabawy, uczestnicy usłyszą też bajkę, zilustrowaną dźwiękami mis tybetańskich. Dzieci będą miały okazję samodzielnie na dużych makietach wykonać obrazy relaksacyjne, wg wzorów opracowanych przez animatorów muzealnych.

Muzeum zachęca do sprawdzenia, komu taka forma relaksu pasuje najbardziej.

 

Warsztaty poprowadzi Anna Kulczycka – Wasielewska, licencjonowana naturoterapeutka, w swojej pracy używa takich metod jak dźwięk i oddech.

 

 

Buduj swój emocjonalny dobrostan w Muzeum Zabawek i Zabawy. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt uzyskał także wsparcie Miasta Kielce.

 

Na zajęcia wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc 690 559 979.

 

 

Wtorek - Niedziela 9:00 - 17:00
Poniedziałek: nieczynne

bilet normalny – 22 zł bilet ulgowy – 11 zł (obejmuje: uczniów, studentów, doktorantów, nauczycieli, emerytów i rencistów)

Kielce ul. Pl. Wolności 2
25-367