Kontakt

Muzeum Zabawek i Zabawy

pl. Wolności 2
25-367 Kielce

NIP: 657 046 17 87

Rezerwacja:
690 559 979
41  343 37 06

Szatnia, kasa: wew. 131

Sekretariat: tel. 41 3676713

41 34 337 00
41-34-440-78 wew. 174

poczta@muzeumzabawek.eu

 

                                                    Kontakt dla mediów:

Przemysław Krystian
Rzecznik prasowy Muzeum Zabawek i Zabawy
tel. 505 459 912 lub 507 829 585
p.krystian@muzeumzabawek.eu

 
Inspektor Ochrony Danych:
Anna Rubinkiewicz
tel. 602 779 754
Dyrekcja

dr Ilona Daria Dyktyńska
Dyrektor Muzeum Zabawek i Zabawy 
d.dyktynska@muzeumzabawek.eu
tel. 413676713 wew. 174

Jakub Czaplarski
Zastępca Dyrektora ds. Administracji i Kadr 
j.czaplarski@muzeumzabawek.eu
tel. 413676713 wew. 179

Sekretariat

Sandra Zimnicka
Sekretarka
tel. 41 34 337 00
lub 413676713 wew. 174
poczta@muzeumzabawek.eu
s.zimnicka@muzeumzabawek.eu

Pion Merytoryczny Dział Pracy Naukowej i Wystaw wew. 180 i 115

dr Barbara Kasprzyk-Dulewicz
Kierownik Działu Pracy Naukowej i Wystaw
b.kasprzyk-dulewicz@muzeumzabawek.eu

Katarzyna Hodurek-Kiek
Kustosz w Dziale Pracy Naukowej i Wystaw
k.hodurek@muzeumzabawek.eu

dr Anna Tyszewicz-Obara
Kustosz w Dziale Pracy Naukowej i Wystaw
a.tyszewicz@muzeumzabawek.eu

Ewelina Sztuk
Adiunkt w Dziale Pracy Naukowej i Wystaw
e.sztuk@muzeumzabawek.eu 

Pion Merytoryczny Biblioteka wew. 162, 41 343 37 11

Anna Myśliwiec
Specjalista – Kustosz
a.mysliwiec@muzeumzabawek.eu

Pion Merytoryczny Dział Gromadzenia Zbiorów 515 335 994

Paulina Kosmala-Kryś
Kierownik Działu Gromadzenia Zbiorów, Główny Inwentaryzator – Kustosz
p.kosmala@muzeumzabawek.eu

Anna Zachariasz
Inwentaryzator muzealny
a.zachariasz@muzeumzabawek.eu

Jadwiga Stal
Adiunkt – Inwentaryzator muzealny
j.stal@muzeumzabawek.eu

Sylwia Malinowska
Asystent konserwatorski
s.malinowska@muzeumzabawek.eu

Jacek Gonciarz
Specjalista – Adiunkt w Dziale Gromadzenia Zbiorów
j.gonciarz@muzeumzabawek.eu

Władysław Herbuś
Starszy renowator muzealiów
w.herbus@muzeumzabawek.eu

Pion Merytoryczny Dział Edukacji Muzealnej wew. 181

Iwona Furmańczyk 
Kierownik Działu Edukacji Muzealnej
i.furmanczyk@muzeumzabawek.eu

Patrycja Gonciarz
Edukator – Kustosz
p.gonciarz@muzeumzabawek.eu

Justyna Kurzeja
Edukator
j.kurzeja@muzeumzabawek.eu

Sylwia Góźdź
Przewodnik – Animator
s.gozdz@muzeumzabawek.eu

Joanna Gołębiowska
Przewodnik – Animator
j.golebiowska@muzeumzabawek.eu

Pion Merytoryczny Dział Promocji
wew. 173, 181

Przemysław Krystian
Specjalista ds. promocji
p.krystian@muzeumzabawek.eu

Renata Pronobis
Specjalista ds. promocji
r.pronobis@muzeumzabawek.eu

Pion Finansowo – Księgowy Dział Finansowo – Księgowy, wew. 172

Małgorzata Barabasz
Główna Księgowa
m.barabasz@muzeumzabawek.eu

Marta Bieniek
Starszy specjalista ds. finansowych i zamówień publicznych
m.bieniek@muzeumzabawek.eu

Aneta Przepióra
Specjalista
a.przepiora@muzeumzabawek.eu

Anna Pietrzykowska
Kasjer
a.pietrzykowska@muzeumzabawek.eu

Pion Administracji i Kadr

Pion Administracji i Kadr, wew. 174

Anna Gamrot
Specjalista ds. Kadr
a.gamrot@muzeumzabawek.eu

Anna Barwinek
Specjalista ds. Kadr
a.barwinek@muzeumzabawek.eu

 

 

Dział Administracji, wew. 102

Tomasz Łazarz
p. o. kierownika administracji
t.lazarz@muzeumzabawek.eu

Bernard Tersa
Specjalista ds. administracyjnych
b.tersa@muzeumzabawek.eu

Wiesław Śledź
Portier

Inspektor Ochrony Danych
Anna Rubinkiewicz

Wtorek - Niedziela 9:00 - 17:00
Poniedziałek: nieczynne

bilet normalny – 22 zł bilet ulgowy – 11 zł (obejmuje: uczniów, studentów, doktorantów, nauczycieli, emerytów i rencistów)

Kielce ul. Pl. Wolności 2
25-367