Poczuj wiosnę! – warsztaty rodzinne 26.03.2023 r.

Poczuj wiosnę! – warsztaty rodzinne 26.03.2023 r.

apraszamy na warsztaty rodzinne „Poczuj wiosnę!”, które odbędą się w niedzielę 26.03.2023 r. w Muzeum Zabawek i Zabawy.  

To doskonała okazja, by spędzić czas z bliskimi i cieszyć się pięknem wiosennej przyrody. Na warsztatach pobudzimy Waszą kreatywność i wyobraźnię poprzez zabawy dramowe i plastyczne. Nauczymy się tworzyć ozdobne gniazda i domki dla ptaków, które będą fantazyjnymi dekoracjami np. w pokojach dziecinnych. Takie ozdoby to dowód szanowania przyrody i mogą pobudzić do zainteresowania się ekologią.  

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 lat, ich rodziców lub opiekunów. Starsze dzieci także nie będą się nudzić. Dla młodszych Muzeum przygotowało łatwiejsze rozwiązania plastyczne, starsi sprawdzą się z większymi wyzwaniami kreatywnymi. Materiały ekologiczne i recyklingowe do wykorzystania zapewnia organizator. Spotkanie przeprowadzą edukatorzy z Muzeum.  

Warsztaty trwają 1,5 godziny i kosztują 20 zł od osoby. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 690 559 979. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!  

 Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Warsztaty rodzinne „Poczuj wiosnę!” to szansa na wspólną zabawę, kreatywne wyrażanie siebie i nawiązanie nowych znajomości. Dołącz do nas i poczuj magię wiosny! Łączymy pokolenia! 

Wtorek - Niedziela 9:00 - 17:00
Poniedziałek: nieczynne

bilet normalny – 22 zł bilet ulgowy – 11 zł (obejmuje: uczniów, studentów, doktorantów, nauczycieli, emerytów i rencistów)

Kielce ul. Pl. Wolności 2
25-367