„W muzealnym warsztacie…czyli jak zaprojektować zabawkę”

„W muzealnym warsztacie…czyli jak zaprojektować zabawkę”

Zapraszamy do rezerwacji nowej bezpłatnej lekcji online dla klas I-IV.
 
Rezerwacji zajęć należy dokonać co najmniej 2 dni wcześniej, pod numerem telefonu: 507 829 585.
Po rezerwacji zostaną też ustalone techniczne szczegóły realizacji spotkania.
 
„W muzealnym warsztacie…czyli jak zaprojektować zabawkę”
 
Jak powstają zabawki? Jak wyglądała produkcja zabawek naszych rodziców czy dziadków? I co najważniejsze, co jest potrzebne żeby stworzyć dobry projekt? Zajęcia pt. „W muzealnym warsztacie… czyli jak zaprojektować zabawkę” odpowiedzą na te i inne pytania.
 
Na zajęciach każdy uczestnik będzie miał okazję wcielić się w role projektanta – dizajnera i wykorzystać wszystkie swoje, nawet ukryte zdolności twórcze. Przygotowane zadanie polegać będzie na stworzeniu nietypowego projektu zabawki. Interaktywna gra z uczestnikami wygeneruje specjalne zamówienie. Kto będzie odbiorcą projektu, uczestnicy dowiedzą się w trakcie zajęć i z pewnością będzie to dla nich zaskoczenie.
 
Celem spotkania jest rozwijanie zmysłu twórczej wyobraźni i odkrywanie nieszablonowych rozwiązań w projektowaniu. Szukając inspiracji do swoich prac dzieci poznają historię zabawek oraz sylwetki znanych projektantów zabawek ze zbiorów Muzeum Zabawek i Zabawy.
 
 

Wtorek - Niedziela 9:00 - 17:00
Poniedziałek: nieczynne

bilet normalny – 22 zł bilet ulgowy – 11 zł (obejmuje: uczniów, studentów, doktorantów, nauczycieli, emerytów i rencistów)

Kielce ul. Pl. Wolności 2
25-367